Kolejny mecz kontrolny wygrany!

Kolejny już hokejowy wynik w meczu sparingowym naszych zawodników po raz kolejny był spowodowany szerokim wachlarzem nowych zawodników jakim dysponował trener Radosław Stec. Ostatecznie jednak drużyna Perły triumfowała nad zespołem Ruchu Popkowice wynikiem 6:5. Po więcej informacji zapraszamy do szczegółów meczu jakie znajdziecie na naszej stronie w zakładce Ostatni mecz. To już ostatni sparing mający na celu "przetrenowanie" zawodników, w kolejnym, który odbędzie się już w piątek trener Stec będzie starał się już ustalić ostateczny wyjściowy skład na zbliżający się wielkimi krokami mecz Pucharu Polski  w którym to Perła Borzechów na własnym stadionie podejmie, niedawno pokonanego przeciwnika w meczu kontrolnym Stok Zakrzówek. Jednakże zanim sympatycy Perły zobaczą swoich ulubieńców na boisku w Borzechowie, wszystkich zapraszamy w piątek na boisko w Radawcu Dużym, na którym to nasi zawodnicy podejmą Sokół Konopnica.

Wkrótce zostanie dodana galeria z wczorajszego spotkania.