Przygotowania do sezonu!

Witam serdecznie wszystkich kibiców Perły!Jak każdy zdążył zauważyć od jakiegoś czasu strona umarła jednakże już powoli zaczniemy ją prowadzić tak by każdy z was mógł śledzić poczynania naszej Perełki.

Otóż piłkarze Perły rozpoczęli swoje przygotowania do sezonu już ponad 2 tygodnie temu, kiedy to na treningu pojawiło się już pierwszych kilka nowych twarzy. Trening jak każdy się spodziewał to gierka wewnętrzna, tak aby każdy się poruszał.

W pierwszym tygodniu treningów ustalony był sparing z doskonale znaną kibicom Perły drużynąOrionu, który ostatecznie nie doszedł do skutku z powodu problemów kadrowych spowodowanych wyjazdami na wakacje i pracą zawodników jednej i drugiej drużyny.

Jednakże można bez wątpienia pomyśleć że te dodatkowe dni przerwy od piłki, napędziły zawodnikom perły jeszcze większego "głodu piłki". Co można wywnioskować po sparingu z niedalekim przeciwnikiemz którym zmierzymy się już dnia 07.08.2016r. o godzinie 17.00 na własnym boisku w ramach Pucharu Polski -Stokiem Zakrzówek.

Pierwsze spotkanie pomiędzy obydwomadrużynami zakończył się wynikiem4:0 dla Perły, w którym to do bramki przeciwników strzelali:2x Hubert Poleszak, 1x Rafał Paszkowski i 1x zawodnik testowany.

W kolejnym meczukontrolnym ,w którym to trener Radosław Stec dalej doglądał potencjalnych kandydatów do dołączenia do zespołu Perły, nasi zawodnicystanęli do walki zdrużynąOrła Urzędów. Spotkanie zakończyło się dosyć hokejowym wynikiem, aż 6:5! W którym to triumfowała nasza Perełka, a bramki zdobywali:4x zawodnik testowany, 1x Radosław Poleszak,1 x Rafał Paszkowski.

Zapraszamy wszystkich fanatyków Perły na nasza kolejne spotkania kontrolne,środa 18.00 w Popkowicach oraz w piatek 18.00 w Konopnicy.

Ze sportowymi pozdrowieniami, Paweł :)