Z Sokołem na remis!

W ostatnim meczu kontrolnym jaki zawodnicy Perły rozgrywali w piątek nie udało się po raz kolejny w trakcie przygotowań wygrać spotkania. Przeciwnicy a mianowicie doskonale znany naszym chłopakom zespół Sokołu Konopnica, postawił opór naszym żądłom chociaż że już w pierwszej połowie prowadziliśmy po bramkach Huberta Poleszaka, Radosława Poleszaka  i Kamila Barana. To po zmianie stron tylko zespół przeciwników trafiał do naszej siatki przez co mecz zakończył się remisem. Warto wspomnieć jednak że w drugiej połowie Perła chodź miała wiele okazji do przeważenia szali zwycięstwa na swoją stronę, nie potrafiła wykorzystać dogodnych sytuacji w których to obronna ręką był bramkarz Sokoła.

Warto również wspomnieć że oficjalnie zawodnikiem Perły został doskonale znany wszystkim naszym kibicom Jarosław Wójcik, o czym wspominamy teraz z racji tego że wcześniej był on zawodnikiem właśnie Sokoła

W następnym a jednocześnie ostatnim spotkaniu kontrolnym, które odbędzie się już w tę środę nasi zawodnicy mają zmierzyć się z odwiecznym rywalem Tęczą Bełżyce. Po spotkaniu w środę ostatecznym sprawdzianem przed ligową potyczką z Orionem Niedrzwica Duża, będzie mecz Pucharu Polski w którym to podejmiemy na własnym stadionie Stok Zakrzówek. Już z tego miejsca zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym chłopakom.