Porażka ze Stalą II Kraśnik

W ubiegła sobotę ulegliśmy Stali II Kraśnik 2:0. Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy zagrali bardzo ofensywnie. Nasza obrona dobrze odpowiadała na ataki. Niestety, w 21. minucie strzał jednego z zawodników Stali odbił się od jednego z naszych obrońców i piłka wpadła do siatki. Bramkarz był w tej sytuacji bezradny. Po stracie gola Perła stworzyła sobie kilka okazji do wyrównania, jednak zawodziła skuteczność. W 38. minucie po długiej piłce do napastnika gospodarzy, ten zwodem minął naszego obrońcę i wykorzystał sytuację "sam na sam" strzelając gola na 2:0.

W drugiej połowie spotkania Perła była zdeterminowania do walki o punkty. Nasza drużyna zagrała bardziej ofensywnie niż w pierwszych 45. minutach. Ataki Stali również nie ustawały. Z naszej strony cały czas problemem był brak skuteczności i dokładności w rozegraniu piłki.

Następny mecz rozegramy na własnym stadionie w sobotę, 9, września o 17:00 z Ruchem Popkowice.