Informacje o klubie

Gminny Klub Sportowy Perła Borzechów działa od 2003 roku. Klub posiada dwie drużyny piłkarskie. W sezonie 2017/2018 Seniorzy występują w rozgrywkach Klasy A grupy Lublin I; Młodzicy Młodsi (zawodnicy urodzeni w latach 2006-2008) w Lubelskiej Lidze Młodzików Młodszych.

Stadionem Perły Borzechów jest obiekt przy Gimnazjum w Borzechowie. Trenerem drużyny seniorów jest Jarosław Górka, natomiast Młodzików Młodszych Tadeusz Czapla.

Największymi sukcesami Perły Borzechów były awans do Klasy A w sezonie 2005/2006, awans do Klasy okręgowej w sezonie 2013/2014 oraz udział w 1/2 finału Lubelskiego Pucharu Polski w sezonie 2016/2017.

Zarząd Klubu tworzą prezes Maksymilian Oleszek, wiceprezes Paweł Bednara oraz członkowie zarządu Tadeusz Poleszak i Mateusz Poleszak.