Komplet punktów w Zakrzówku

W pierwszym meczu nowego sezonu odnosimy zwycięstwo ze STOK Zakrzówek. W pierwszej połowie PERŁA powinna wygrywać kilkoma bramkami  lecz zawodziła skuteczność, przeciwnik wykorzystał jedną z dwóch sytuacji w 24 minucie bramkę strzelił nam Nazar Sobchuk po błędzie w defensywie naszej drużyny i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. Po przerwie kilkukrotnie zaatakowali piłkarze STOKU lecz w 60 minucie nadziali się na kontrę PERŁY i po dograniu Przemysława Taramasa z prawej strony boiska bramkę strzela z 7 metra Skic Mateusz. Po niespełna 15 minutach gospodarze wychodzą znów na prowadzenie po przeprowadzonym kontrataku i wykorzystanej sytuacji sam na sam przez Stanisław Zdybel. Po straconej bramce w 75 min na boisko wszedł Jacek Poleszak za Jakuba Polaka oraz Paweł Kostrzewski za Bartłomieja Leziaka. Trener zmienił ustawienie na bardziej ofensywne co zaowocowało sporą ilością sytuacji i w 80 minucie po szybkiej kontrze i  świetnym dośrodkowaniu Kamila Barana wprost na głowę wbiegającego Mateusza Skica który nie mógł nic innego zrobić jak umieścić piłkę w siatce i mieliśmy wynik 2-2. Gospodarze kilkukrotnie wykorzystali nasze straty i mogli strzelić bramkę ale dobrze spisywał się nasz bramkarz Marcin Strug broniąc sytuację sam na sam oraz strzał z 20 metra. W 90 minucie po doskonałym prostopadłym zagraniu Michała Stochmala piłka trafiła do Mateusza Skica który po raz 3 w tym meczu pokonuje bramkarza STOKU Zakrzówek i wychodzimy na prowadzenie 3-2 i do końca meczu utrzymujemy wynik.  Dziękujemy za walkę do samego końca!!!