Wygrana z GLKS POTOK Wielki

W Sobotnim meczu PERŁA Borzechów wygrywa mecz na trudnym terenie w Osinkach z GLKS POTOK Wielki. Był to mecz w miarę wyrównany i pełen walki. Pierwsi na prowadzenie wyszli w 40 minucie gospodarze. Nasza drużyna  szybko poderwała się po stracie bramki i już w 43 minucie wyrównanie daje nam Kamil Baran i wynik utrzymuje się do końca pierwszej połowy. Po przerwie PERŁA ruszyła do ataku i już w 49 minucie ponownie na listę strzelców wpisuje się Kamil Baran. Nasza drużyna miała jeszcze parę sytuacji na zdobycie bramki ale zawiniła celność. Sędzia powinien podyktować też rzut karny dla naszej drużyny po tym jak obrońca gospodarzy nie trafił w piłkę i ściął naszego napastnika Rafała Paszkowskiego ale sędzia podobno ma zawsze rację. W 85 minucie Kamil Baran minął przeciwnika i wychodził sam na sam z bramkarzem lecz obrońca sfaulował Kamila który nieszczęśliwie w niekontrolowany sposób upadł na bark i z kontuzją opuścił boisko. Diagnoza lekarska wykazała złamanie lewego obojczyka. Kamil prawdopodobnie nie zagra już do końca rundy, chodź przy dobrym leczeniu możliwy jest powrót na 2-3 ostatnie kolejki. Mecz zakończył się wynikiem 2-1. Kamil wracaj do zdrowia. Trzymamy Kciuki za szybki powrót na boisko.